НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига: выездные победы ###

Первая лига: выездные победы
Ще до матчу ніхто не приховував, що гра «Олександрії» та «Львова» буде принциповою і в контексті, мабуть, принциповості для Сергія Ковальця, тепер коуча «Олександрії», а в недавньому минулому – «Львова», так і в контексті боротьби за путівку в Прем'єр-Лігу (хоча, можливо, на даному етапі чемпіонату про це говорити зарано). Тому й не дивно, що обидві команди розпочали матч емоційно, різко, нервово, граючи на зустрічних курсах. Першу реальну нагоду створили господарі: після затяжної атаки, з м'ячем у дванадцяти метрах перед воротами опинився Запорожан (якого, до речі, навіть не було внесено до передматчевого протоколу), який не зумів влучити у рамку воріт. Далі львів'янам вдалося перевести гру на половину поля олександрійців, але синьо-золотим явно бракувало гостроти попереду. Так, в одній з атак, Валерій Федорчук замість того, щоб віддати передачу комусь з партнерів (гравці «Львова» виходили в більшості на ворота господарів), пробив вкрай невдало по воротах. Щоправда, критикувати Валерія язик не повернеться, адже він знову був одним з найактивнішим у команді. Після спалаху активності городян, знову до справи взялася «Олександрія». Шупік справді змилувався на 25-й хвилині над «Львовом», не зумівши дивом з чотирьох метрів відправити м'яч у ворота Венчака після прострілу Пономаря. Були також ще небезпечні ударі в сторону воріт гостей, однак рахунок залишався непохитним. Вже за традицією матчу, ініціативу знову перехопила інша сторона. Підопічні Яворського намагалися взламати оборону «Олександрії» за допомогою флангів, але в результаті глядачі голів у першій половині так і не побачили – 0:0.
Другий тайм став точним віддзеркаленням першого. Знову сплеск атак з боку обох команд, обмін ударами... Місцева публіка неабияк активізувалась і гнала свою команду вперед, але, очевидно, не вистачало сил цього дня зелено-чорним. А ось «Львів», який теж відчував цього дня підтримку (три десятки фанатів зі столиці Галичини приїхали підтримати улюблену команду), навпаки почав грати небезпечніше попереду. Ільківу забракло кількох сантиметрів, щоб відзначитись зі штрафного, кілька прострілів відбили захисники «Олександрії». А найреальніша нагода виникла у львів'ян на 89-й хвилині, коли після навісу зі штрафного виникла пожежа у воротарському майданчику господарів, і коли здавалося, що от-от м'яч таки пролізе у браму олександрійців, снаряд накрив Паньків. У підсумку нічия 0:0. Кому вона піде на користь, а кому ні – побачимо у кінці сезону. Попереду у «Львова» - овідіопольський «Дністер».

Александрия - Львов 0:0
Энергетик - Звезда 0:1
Гол: Курневич, 86.
Днестр - Гелиос 1:2
Голы: Каблаш, 19 - Гади, 55, Борзенко, 64.
Нефтяник - Сталь 1:2
Голы: Лобойко, 82 - Акименко, 14, 59.