НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Победы Звезды и Львова ###

Первая лига. Победы Звезды и Львова

Після важких матчів з лідерами тернопільська «Нива», яка взимку суттєво омолодилася, завітала до Кіровограду на матч 20-го туру першої ліги України. В стартовому складі господарів Ігор Жабченко довірив місце, як і в попередніх матчах, чималій кількості новобранців. Вони, судячи зі всього, добре влилися в колектив «Зірки» і готові вирішувати поставлені перед командою завдання.

З перших хвилин господарі пішли вперед з намаганням забити швидкий гол і їм це вдалося: вже на четвертому оберті хвилинної стрілки годинника Олексій Городов, замкнувши подачу Андрія Драголюка з кутового, ударом ногою в падінні відкрив рахунок на табло. Окрилений успіхом Олексій мав ще дві можливості забити, але в одному випадку відмінно зіграв голкіпер гостей Микола Вірковський, в іншому – м'яч пролетів над перекладиною воріт. Страж воріт «Ниви» ще не раз в першій половині зустрічі рятував свою команду: так після пострілу Вадима Салатіна, він «витягнув» м'яч з дев'ятки, а Олег Давидов та Андрій Андрухов не змогли його переграти. Та маючи таку беззаперечну перевагу кіровоградська команда одного разу, на 25-ій хвилині, дозволила вийти один на один зі своїм голкіпером Олександру Єжижанському, який зрівняв рахунок матчу – 1:1. Так перший тайм і завершився.

Друга половина зустрічі розпочалася з активних дій кіровоградської команди, що відразу увінчалися успіхом: Андрій Шибко видав ювелірну передачу Андрію Драголюку, котрий впевнено реалізував вихід один на один із голкіпером гостей. А з виходом на поле замість Вадима Салатіна Павла Чорномаза і лівий фланг атаки «Зірки» активізувався: Павло здійснив декілька чудових рейдів по своєму флангу до воріт суперника, але, на жаль, партнери не скористалися його передачами. А крапку в звітному матчі поставив завтрашній іменинник Олег Давидов. Він поцілив зі штрафного у дев'ятку воріт Миколи Вірковського – останній шансів врятувати свою команду від голу не мав. А за чотири хвилини до завершення матчу вперше помилився голкіпер «Ниви», але Сергій Басов, не очікуючи такого подарунку, пробив повз воріт тернопільської команди. В підсумку матч завершився з рахунком 3:1 на користь господарів. Ця перемога дозволила кіровоградській команді нарешті перервати свою п'ятиматчеву безвиграшну серію і порадувала своїх відданих вболівальників грою. Тепер підопічних Ігоря Жабченка чекає нелегка поїздка до Охтирки на зустріч з «Нафтовиком» - цей матч відбудеться 3 квітня.

«Звезда» - «Нива» - 3:1