НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Победа Волыни и осечка Севастополя ###

Первая лига. Победа Волыни и осечка Севастополя
© Уверенная победа Волыни

Після прикрої осічки у попередньому турі, на матч проти «Дністра» волиняни вийшли сповнені бажання реабілітуватися перед своїми уболівальниками і відразу так притиснули гостей, що вже у перші десять хвилин створили три більш ніж стовідсоткові моменти для взяття воріт, які, втім...- не реалізували. На 5-й хвилині Павлов, перебуваючи в районі одинадцятиметрової позначки замість удару наступив на м'яч, шкіряного підхопив Олівейра і відкинув на дальню стійку самотньому Лопесу, та Рамон якимось дивом примудрився пробити «по горобцях». Минуло дві хвилини і уже Шарпар опинився віч-на-віч з кіпером метрів за вісім від воріт. Удар – і Лавренцов невідомо як, але зреагував на пущений зблизька м'яч і у стрибку перевів того на кутовий. Невдовзі атака правим краєм завершилася гарматним ударом Герасимюка – воротар відбив м'яч перед собою, а Павлов з трьох метрів у ворота не поцілив.

Такий хвацький початок змушував лише задумуватися над проблемою реалізації лучан. Гості ж, змушені були чи не усією командою відсиджуватися в обороні. При цьому вони спробували протистояти господарям, наситивши лінію півзахисту і створивши міцний передній край своїх захисних порядків ближче до центру поля. Однак, знайти адекватну протидію швидким і технічним півоборонцям «Волині» їм так і не вдалося. А коли вже, здавалося, стартовий атакувальний запал волинян спав, рахунок було відкрито. Господарі заробили штрафний метрів за 25 від воріт зліва. До м'яча підійшов Герасимюк і чітким навісним ударом послав шкіряного прямо у «дев'ятку», туди, де очікував Лавренцов. І хоча воротар правильно вибрав позицію і відчайдушно стрибнув, намагаючись дістати підступний удар, м'яч, просвистівши над кінчиками пальців кіпера, влетів у ворота – гол!

Відразу після цього овідіопольців створили свій єдиний насправді небезпечний момент біля воріт «Волині» у першому таймі, та й то, завдяки помилці оборонців – Каблаш перехопив м'яч і, ніким не прикритий, пробив з лівого кута карного у дальній кут. На щастя для лучан м'яч пройшов поруч із стійкою. Надалі гостям вдалося дещо відсунути гру від своїх володінь, але чогось путнього при цьому створити вони не змогли. «Волинь» же ж регулярно турбувала оборону гостей проходами та ударами, у чому особливо відзначилася парочка «Лопес – Олівейра». Недарма на післяматчевій прес-конференції тренер «Дністра» Андрій Пархоменко зауважив, що ці двоє повністю переграли його команду. Однак, захисники овідіопольців діяли уже більш зібрано і вчасно ліквідовували прориви своїх суперників, а два непоганих удари наприкінці тайму у виконанні Олівейри та Павлова узяв Лавренцов.

Після відпочинку «Волинь» знову взялася тиснути на ворота «Дністра» і усе йшло до голу. Перший небезпечний «дзвіночок» пролунав на 49-й хвилині, коли Лісовий потужно пробив з-за меж карного, м'яч рикошетив від когось з оборонців і лише завдяки усмішці фортуни влетів не у сітку, а потрапив у спантеличеного Лавренцова. За мить Павлов відгукнувся на передачу і вривався було в карний, проте на вході до штрафного майданчика був зупинений підніжкою, на що арбітр чомусь ніяк не зреагував. Ще якісь дві хвилини і Лопес подає штрафний з лівого флангу у центр на лінію воротарського на Олівейру – Майкон прийняв м'яч на груди і з розвороту послав його у сітку. Проте у цьому епізоді суддя зафіксував хоча й спірний, але цілком справедливий офсайд. Однак, гостей це не врятувало. У наступній атаці той же Олівейра на правому фланзі фінтом обійшов двох захисників і увірвався в карний, де Хромих, смикнувши бразильця за футболку, завалив того на землю – пенальті. Одинадцятиметровий чітко і точно виконав сам потерпілий – 2:0.

Овідіопольці, як і у першому таймі, відповіли гострим моментом, котрий виявився другим і останнім з розряду небезпечних у виконанні гостей за весь матч. Полтавець потужно пробив із штрафного по центру метрів з тридцяти, та Неділько хоча й з труднощами, але м'яч відбив. І знову приказка «не забиваєш ти...-» - на 62-й хвилині Лопес рвонув лівим флангом і прострілив у центр на лінію воротарського точно на Олівейру. Майкон прийняв м'яч і відразу з розвороту послав його у лівий від кіпера кут – гол! Справу було зроблено і гра дещо заспокоїлася за інтенсивністю, проте стала більш напруженою у плані порушень. Невиправдана і неочікувана у такій ситуації жорстка гра з боку гостей змусила тренерів «Волині» оперативно проводити заміни основних виконавців, аби приберегти тих на відповідальний кубковий поєдинок. Тому до завершення гри особливих сплесків в атакуючиих діях обох команд вже не було. Кілька непоганих ударів по воротах у виконанні волинян, кілька безрезультатних проходів до карного «Волині» у виконанні гостей – ось і все. Варто відзначити хіба граний удар зі штрафного у виконанні Пічкура на останніх хвилинах – Євген майже від лицьової з правого краю закрутив шкіряного під самісіньку поперечку, але Лавренцов цей м'яч потягнув.

«Волынь» - «Днестр» - 3:0
Голы: Герасимюк, 21, Оливейра, 55, с пенальти, 62.
«Волынь»: Недилько - Мостовой, Симинин, Павлов, Лопес (Розгон, 85), Оливейра (Рыбальченко, 75), Лисовой (Довгий, 72), Курилов, Герасимюк (Пичкур, 66), Шарпар, Гошкодеря (Ковалюк, 78).
«Днестр»: Лавренцов - Вишталюк, Хромых, Лещук, Буряк, Д.Пархоменко, К.Пархоменко (Немчанинов, 67), Полтавец (Момотенко, 85), Лобан (Пицык, 62), Мочуляк (Гаврилюк, 77), Каблаш (Продан, 63).

«Фениск-Ильичевец» - «Прикарпатье» - 2:1
Голы: Яковенко, 37, Малый, 90 - Цкарозия, 21.

«Звезда» - «Севастополь» - 0:0
Удаление: Бурдиян, 35.