НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Александрия выходит в лидеры Первой лиги! + ВИДЕО ###

Александрия выходит в лидеры Первой лиги! + ВИДЕО

Як і слід було очікувати, господарі поля великими силами обрушили шквал своїх атак на ворота буковинців. Господарі діяли впевнено і розкуто, намагаючись забити швидкий гол. Зелений газон стадіону «Ніка» був в ідеальному стані, після потужних, майже щоденних дощів, за що окрема подяка працівникам стадіону на чолі з директором Олександром Сакарою. У стартовому складі гостей ми побачили чи мало нових молодих футбольних імен. Керманич олександрійців В.Шаран не став ризикувати і випустив на поле гравців, які перебувають в оптимальній фізичній і психологічній формі. І абсолютно несподіваним видалась перша ж атака буковинців в результаті якої, на 10 хв. матчу О.Семенюк підступним ударом відкрив рахунок в матчі – 0:1. А ще через три хвилини вийти віч-на-віч з воротарем Б.Когутом вийшов Ю.Коломоєць, якого збили в метрі від штрафного майданчика, червона картка. Після розіграшу стандарту у виконані В.Бідловського, м'яч влучив у руку футболіста «Буковини» і суддя призначив 11-ти метровий, який бездоганно реалізував В.Грицук 1:1.

Отримавши чисельну перевагу господарі поля стали більше комбінувати, в них з'явилося більше простору для створення небезпечних моментів, яких з кожною хвилиною ставало все більше і більше. Відразу ж наставник «Буковини» Ю.Гій робить заміну, замість А.Єлова в гру вступає Т.Яворський. На 29 хв. зустрічі партнери виводять на зручну позицію свого капітана А.Запорожана, але той не дотягнувшись до м'яча, зіткнувся з голкіпером гостей і момент було втрачено. При цьому, капітан господарів отримав ще й «жовту картку». На 33 хв. гості знову розіграли небезпечний стандарт з завершальним ударом головою у виконанні П.Рибковського. На щастя для Р.Зарубіна, м'яч просвистів над поперечиною, а вже на 35 хв. матчу господарі продемонстрували блискавичну двухходівку у виконанні В.Бідловьского та Ю.Коломойця. Удар останнього пройшовся поряд зі стійкою. Треба віддати належне «Буковині», які залишившись у меншості, не притислись до власних воріт, а при нагоді великими силами контратакували. На 40 хв. реальний шанс вийти вперед мали господарі, але Ю.Коломоєць, замість того, щоб пробити фактично в пусті ворота, чомусь вирішив віддати м'яч назад на В.Грицука. У того м'яч зрізався з ноги і полетів далеко від рамки воріт. На 43 хв. В.Грицук спробував реабілітуватися , але його удар з меж штрафного майданчика надійно забрав у руки Б.Когут. В.Шарана не зовсім влаштовували дії його підопічних в захисті і на 44 хв. матчу замість С.Басова в центрі захисту з'явився К.Сидоренко.

Тільки-но розпочався другий тайм, як суперники обмінялися гострими моментами. Дуже небезпечним був штрафний у виконанні Т.Яворського на 49 хв. матчу і тільки у відчайдушному сейві голкіперу олександрійців Р.Зарубіну вдалося кінчиками пальців перевести м'яч на кутовий з правого верхнього кута воріт. На 56 хв. другого тайму А.Шендрик наважився на удар здалеку і м'яч буквально просвистів над правим кутом воріт «Буковини». До середини другого тайму олександрійці взяли в облогу захист «Буковини», але в одних випадках безпомилково діяли гравці та голкіпер буковинців, а в іншому – олександрійцям просто не таланило. Стрімка атака по правому флангу і В.Грицук просто вколотив м'яч у ворота В.Когута – 2 : 1.

На 71 хв. зручну нагоду в штрафному майданчику марнує Ю.Коломоєць, шанс забити було втрачено. Відразу ж втрачає можливість В.Бідловський, який пробиває вище воріт. Намагаючись підтримувати досить високий темп гри, В.Шаран випускає на поле швидкого А.Кічу, який відразу ж підсилює гру команди в лінії атаки. Треба віддати належне буковинським футболістам, які досить дисципліновано захищались, а в рідких випадках йшли в контратаки. Таких випадків було не багато, але вони постійно тримали в напрузі захист господарів, змінюючи акцент своїх атак, трьохкольорові намагались все таки розхитати захист «Буковини». На 87 хв. матчу гості зі стандарту навісили м'яч на лінію воротарського майданчику, але тут господарем був Р.Зарубін, який в падінні забрав м'яч, ліквідувавши загрозу власним воротам. В останні хвилини матчу гості отримали можливість на виконання декількох стандартів. Двічі, навіть, голкіпер гостей В.Когут прибіг у штрафний майданчик господарів, щоб підтримати своїх партнерів, але безрезультатно.

ПФК «Олександрія» - ФСК «Буковина» - 2:1 (1:1)
ПФК «Олександрія» : Р.Зарубін, А.Сухоцький, А.Запорожан к/к, В.Грицук ( Є.Банада,85), А.Шендрик, С.Старенький (А.Кіча,73), В.Бідлвоський, Ю.Коломоєць, С.Микицей (Р.Зейналов,46), В.Бондаренко, С.Басов (К.Сидоренко,43).
ФСК «Буковина»: Б.Когут, О.Лисюк, О.Темерівський, А.Савін (Ю.Пантя,85), О.Керчу к/к, О.Вечтомов, А.Новотрясов, О.Семенюк (О.Деребчинський,74), Б.Орловський, А.Єлов (Т.Яворський,27), П.Рибковський (Т.Сівка,70).
Голи: В.Грицук (16 – пенальті, 64) – О.Семенюк (10).
Попередження: А.Запорожан (30), Р.Зейналов (66) – А.Новотрясов (16), О.Керчу(17), О.Темерівський (47), П.Рибковський (62), Т.Яворський (80).
Вилучення: О.Вечтомов (14).