НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Александрия разошлась миром с Астаной ###

Александрия разошлась миром с Астаной
© ПФК Александрия

Сьогодні ФК «Олександрія» провів свій другий спаринг на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Цього разу суперник був не менш титулованішим, ніж «Марібор». «Олександрійці» помірялися силами з тричі поспіль чемпіонами Казахстану останніх років, учасником Ліги Чемпіонів та Ліги Європи - ФК «Астана».

Перед звітною зустріччю головний тренер олександрійців В.Шаран вирішив не проводити ранкове тренування, присвятивши час на теоретичну роботу, тому до матчу земляки були в більш кращих кондиціях, чим в попередніх спарингах. Але як показав стартовий свисток, в дебюті зустрічі гравці виглядали дещо закованими і на 10-й хвилині зустрічі А.Лулаку дав зрозуміти, що потрібно грати впевненіше, випередивши захисників і переграв А.Новака, відкривши таким чином рахунок. Як і в матчі з «Марібором», відповідь олександрійців не забарилась. На 21-й хвилині А.Цуріков виконав навіс з лівого флангу, М.Козак головою скинув на Ю.Габовду, який з льоту пробив у дальній кут - 1:1.

Ще до перерви олександрійці могли повести в рахунку. На 38-й хвилині Б.Дубаїч прийняв м'-яч у карному майданчику, добре зігравши корпусом, вийшов майже віч-на-віч з голкіпером «Астани», але його удар прийняла на себе стійка. І тут на полі спрацювало старе футбольне правило «Не забиваєш ти - забивають тобі». На 40-й хвилині П.Твумасі, в карному майданчику виконав удар на техніку, забивши майже в дев'-ятку. На перерву олександрійці пішли в ролі наздоганяючих.

В друому таймі відбулись заміни як в одній, так і в іншій команді. Першим зрівняти рахунок мав нагоду В.Пономар, але Віталій пробивши з-за меж карного майданчика не влучив по воротах. Ще за пару хвилин небезпечного удару завдав В.Огіря. Голкіпер «Астани» перевів м'-яч на кутовий. Цей кутовий міг стати роковим для олександрйців, які натрапили на контратаку казахів, але швидко повернувшись на свою половину поля, В.Огіря ліквідував загрозу біля власних воріт. А на 65-й хвилині «Олександрія» зуміла встановити паритет. А.Чорній метрів із 28 завдав прямого удар зі штрафного. М'-яч полетів з такою швидкістю, що голкіпер не встиг зреагувати - 2:2. «Астана» відповіла своїм небезпечним моментом, коли пройшла атака правим флангом, але в цьому епізоді впевнено зіграв В.Леванідов, парирувавши удар.

2:2 з чемпіонами Казахстану і олександрійці готуються до наступного спарингу, який відбудеться 10-го лютого. Тоді суперником команди буде чешський клуб «Богеміанс».

ФК «Олександрія» – ФК «Астана» – 2:2

ФК «Олександрія»:
1-й тайм: Новак, Басов, Шендрік, Габовда, Цуріков, Банада, Запорожан, Козак, Чантурішвілі, Грицук, Дубаїч
2-й тайм: Леванідов (46), Гітченко (46),Чеботаєв (46), Басов (Бондаренко, 60), Банада (Шкіндер, 70), Огіря, Грицук (Леонов, 60), Чорній (46) Старенький (46), Пономар (46).